Zakreślacz - cenna pomoc w nauce

30-11-2020

Zakreślacz artykułem przyśpieszającym zapamiętywanie
Trudna praca klasowa oraz wypełniona egzaminami sesja wymagają odpowiednich, często długotrwałych i stresujących, przygotowań. Wśród porad udzielanych przez absolwentów szkół średnich, wyższych czy językowych pojawiają się między innymi te namawiające do zakupu wspomagających naukę artykułów piśmienniczych takich jak zakreślacz. Produkt ten powinien być wydajny, szybko schnący, dobry jakościowo, a ponadto mieć ciekawy kolor i estetyczny design. Wśród jego pożądanych właściwości wymienia się także: trwałość – zakreślacz nie powinien blaknąć na papierze, precyzję zaznaczania – lepiej, aby się nie rozmazywał i nie pozostawiał nieestetycznych smug, widoczność – idealnie sprawdzi się produkt o wyraźnym odcieniu, łatwość użycia – dodatkowym plusem jest możliwość sprania go z zabrudzonych nim ubrań.

Dlatego naszym klientom proponujemy najwyższej klasy zakreślacze pochodzące od sprawdzonych marek takich jak Stabilo czy Staedtler. Oferowane przez nas artykuły mają różne rozmiary i występują w szerokiej palecie barw, która obejmuje zarówno delikatne pastele, jak i fluorescencyjne odcienie tuszu. Przy czym część z nich ma dodatkowe funkcje, na przykład zakreślacz UNI USP-200 posiada okienko umożliwiające śledzenie czytanego tekstu, a wyposażony w technologię Frixion zakreślacz Pilot nie tylko pozwala na zakreślanie wybranych informacji, ale również na usuwanie lub poprawianie błędów (płynne zakreślanie i niezostawiające żadnego śladu poprawianie sprawiają, że produkt ten idealnie nadaje się do stosowania w przypadku map). Warto dodać, że zakreślacze stosuje się do papieru, kserokopii, faksu.

Zakreślacz pozwala na szybkie i estetyczne zaznaczenie najważniejszych fragmentów czytanej książki bądź przeglądanych notatek, widoczne wyróżnienie trudnych do zapamiętania słówek, sprawne wyodrębnienie słów-kluczy idealnie podsumowujących przerabiany rozdział podręcznika. Jego stosowanie ułatwia i przyśpiesza naukę. Zakreślenie najistotniejszych informacji nie wymaga ani ponownego czytania danego materiału, ani ich przepisywania do zeszytu – po otwarciu książki czy podręcznika wybrane fragmenty, wzory, słówka są od razu widoczne. Na koniec, warto przypomnieć, że wykorzystywanie ulubionych kolorów podczas samodzielnego sporządzania notatek umożliwia szybsze zapamiętanie przerabianego materiału. Kolorowe zakreślenia naprawdę, jak potwierdza między innymi badanie przeprowadzone przez markę Stabilo w 2012 roku, pozwala na dokładniejsze i sprawniejsze przyswojenie zdobywanej wiedzy.