Zakończenie roku szkolnego, prezenty dla nauczycieli i uczniów.

10-06-2022

Zbliża się zakończenie roku szkolnego, powitanie lata i radosne oczekiwanie na odpoczynek.

Niektóre osoby jeszcze przed urlopem pragną zakupić chociaż część wyprawki szkolnej na nowy rok szkolny, inne zastanawiają się, co kupić na deszczowe dni, by uniknąć nudy podczas urlopu. Są też takie osoby, które chciałyby nagrodzić dzieci za trud nauki oraz doskonałe wyniki w nauczaniu.

Nasz sklep papierniczy online ma w asortymencie bogatą ofertę artykułów szkolnych, plastycznych i kreatywnych, a także piękne pióra, długopisy oraz zestawy piśmienne różnych marek, między innymi Parker, Pelikan, Waterman lub Cresco, które doskonale nadają się na prezent.

 

Artykuły szkolne – wyprawka szkolna bez kolejek

 

Nasz papierniczy sklep internetowy posiada w ofercie plecaki szkolne, torby na ramię, piórniki z wyposażeniem i bez, saszetki oraz piórniki tuby. Znajdziesz u nas także worki na obuwie i portfele młodzieżowe. Warto już teraz zakupić wymienione powyżej rzeczy, kiedy jest ich największy wybór i nie ma kolejek.

Warto też zwrócić uwagę na akcesoria szkolne przydatne każdemu uczniowi w trakcie nauki, takie jak: zeszyty, ołówki , przybory geometryczne, nożyczki i temperówki oraz śniadaniówki i bidony. Te ostatnie czyli bidony i śniadaniówki z pewnością przydadzą się również podczas wakacyjnych wypraw.

Plecak CoolPack

 

Artykuły kreatywne dla dorosłych i dzieci

 

Pominęliśmy wśród artykułów szkolnych kredki, farby oraz pędzle, ponieważ te produkty bardzo różne pod względem przeznaczenia, ceny i jakości mogą być wykorzystane zarówno w szkole, jak i podczas tworzenia pięknych prac plastycznych.

Deszczowe dni sprzyjają pracom i zabawom kreatywnym. I choć mamy nadzieję, że zbliżające się wakacje będę bardzo słoneczne, jednak deszczowych dni raczej nie uda się uniknąć. Na ten czas polecamy bloki artystyczne, szkicowniki oraz bloki z motywami. W Smartkleks.pl znajdziesz profesjonalne papiery artystyczne oraz produkty dla dzieci i hobbystów.

Do zabaw dziecięcych, które wspaniale rozwijają zdolności manualne i rozwijają kreatywność, czyli np. lepienie, tworzenie ludzików i różnych budowli czy zdobienie kartek można wykorzystać wiele kolorowych artykułów kreatywnych takich jak: patyczki, pompony, druciki, filce, pianki, naklejki, plastelinę, modelinę lub glinę.

Szkicownik Aurora

 

Prezenty dla uczniów i nauczycieli.

 

Kończący się rok szkolny to również zakończenie nauki szkolnej. Niejednokrotnie uczniowie lub ich rodzice chcą okazać wdzięczność wychowawcy za trud pracy. Bardzo popularnym prezentem są pióra i długopisy Parker czy Waterman. Znajdziecie w naszym sklepie duży wybór tych przyborów piśmienniczych. Zarówno tych droższych modli jak np. PARKER 51,  ale też

niedrogie modele piór i długopisów o bardziej młodzieżowej formie, do których zaliczamy serię Jotter oraz Vector.

Pióro Parker