PLECAKI NA WAKACJE – JAKI WYBRAĆ?

25-06-2022

Nareszcie piękne lato żegna szkołę na 2 miesiące, zaczynamy wakacje, a więc wyprawy piesze i rowerowe, wycieczki, plażowanie i wszelkie beztroskie zajęcia. Chwilo trwaj :)

Jesteście już przygotowani do letnich wojaży? PLECAKI WYCIECZKOWE spakowane? A może jeszcze go nie posiadacie? W takim razie dobrze trafiliście :) W sklepie papierniczym online smartkleks.pl czeka na Was mnóstwo nowych wzorów.

Czym się kierować wybierając odpowiedni model? Przede wszystkim pojemnością. Dostosujcie ją do rodzaju wycieczki, na którą się wybieracie. Jeżeli planujecie dłuższy wypad, oczywiste jest, że będziecie musieli wybrać model o większej pojemności, natomiast na krótki wypad za miasto wystarczy plecak o mniejszych gabarytach. Warto w tym miejscu zwrócić również uwagę na wagę plecaka. Im lżejszy tym lepiej dla naszych pleców. O plecy zadba też odpowiednio wyprofilowany model.

Bezwzględnie plecak musi być wodoodporny. W tej chwili większość modeli wykonanych jest z materiałów o takich właściwościach, jednak warto dokładnie wczytać się w opis produktu, aby mały deszczyk nie zepsuł nam wakacyjnego nastroju :)

 

PLECAK WYCIECZKOWY DLA DZIEWCZYNKI I CHŁOPCA

 

Pamiętajcie, że czas wakacyjny sprzyja letnim kolorowym wzorom na plecaczkach dla dzieci, i młodzieżowym motywom na plecakach dla nastolatków. Jednak jeśli pragniecie czegoś poważniejszego, modelu plecaka, który później będzie można wykorzystać w szkole, nie ma problemu, nasz sklep papierniczy oferuje również bogaty wybór plecaków szkolnych, toreb na ramię, worków sportowych i saszetek typu nerka.

Plecak Dziecięcy Wycieczkowy

 

Jak już wybierzemy plecak, to pamiętajmy o spakowaniu do niego bidonu i śniadaniówki. W czasie upalnych dni nawadnianie jest bardzo ważne, a pragnienie potrafi dać się nam we znaki. Duży wybór pięknych bidonów o różnych pojemnościach pozwoli nam wybrać ten najlepszy. Podczas dłuższych wypadów również głód przypomina nam o konieczności zabierania ze sobą kanapki lub innej przekąski. Śniadaniówkę wzorem możemy dopasować do bidonu, bądź wybrać dowolnie. Zarówno śniadaniówki jak i bidony produkowane są z bezpiecznego plastiku przeznaczonego do przechowywania żywności.

Bardzo polecamy lunchboxy i bidony Coolpack, które wykonane są z nietoksycznego tworzywa, który pod wpływem ciepła nie wytwarza toksycznego bisfenolu (BPA) i nie zmienia smaku potraw. Bidony posiadają również podwójne zabezpieczenie przed wylaniem.

bidony CoolPack

 

WAKACYJNA ROZRYWKA - KREATYWNE MATERIAŁY PAPIERNICZE

Kiedy spakujemy już to co najkonieczniejsze pomyślmy również o rozrywce dla siebie i dziecka, a również o przydatnych akcesoriach papierniczych, takich jak notes lub zeszyt, a do tego długopis, pióro kulkowe lub lub chociażby ołówek. Bardzo często zdarza się, że potrzebujemy coś zapisać, czy narysować, a bez przyborów piśmienniczych nie da się tego zrobić. W sklepie znajdziemy mnóstwo notesów, zeszytów i karteczek w pięknej kolorystyce i różnych formatach. O długopisach, piórach i ołówkach nawet nie wspomnę, bo tych wybór jest jeszcze większy.

Jeśli lubicie czytać pomyślcie też o ciekawej książce.

Przyda się również mały drobiazg dla dziecka, który w czasie deszczu lub postoju umili oczekiwanie. Może kredki i kolorowanka? Zajmą mało miejsca, a zapewnią rozrywkę :)

 

WAKACJE W PLENERZE – POTRZEBNE MATERIAŁY ARTYSTYCZNE

 

A może Wasze wakacyjne plany wiążecie z plenerem artystycznym? Aby tworzyć piękne obrazy lub szkice na łonie natury. W takim przypadku potrzebne będą materiały plastyczne – bloki artystyczne, sztalugi, zestawy ołówków, farby akwarelowe, akrylowe lub olejne, kredki.. Wszytko to znajdziecie tu.

Zerknijcie na BLOKI ARTYSTYCZNE AURORA. To nowość na naszym rynku, o wyjątkowo wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie! Wróżymy im świetlaną przyszłość i miłość wielu artystów :)

 

Blok Artystyczny Aurora