PARKER JOTTER – ikona wzornictwa i najpopularniejszy model firmy Parker

25-02-2020

Chyba każdy z nas słyszał, a być może miał przyjemność użytkowania artykułów piśmienniczych marki PARKER. Firma ta znana jest z najwyższej jakości oferowanych produktów. Założył ją George Safford Parker. Swój pierwszy model pióra wiecznego opatentował już w 1889 roku. Pióra te szybko zyskiwały na popularności, więc w latach 20-tych XX wieku marka PARKER stała się wiodącym producentem tych produktów.

 

ARTYKUŁY PIŚMIENNICZE PARKER JOTTER - najwyższa jakość

 

Miłośnicy marki Parker cenią produkty tej firmy za wysoką jakość wykonania, z użyciem materiałów najwyższej jakości. Dzięki doskonałemu wyważeniu długopisy, pióra oraz ołówki automatyczne doskonale leżą w dłoni. Pisanie nimi sprawia przyjemność. Linia pisania jest płynna i delikatna, więc ręka nie męczy się, gwarantując pełny komfort użytkowania.

 

Kolekcja Parker Jotter powstała w 1954 roku. Właśnie wtedy firma Parker Pen Company do swojej oferty artykułów piśmienniczych wprowadziła długopis Jotter. Później kolekcja ta powiększyła się o pióra wieczne, pióra kulkowe, a także ołówki automatyczne. Długopisy z tej serii do dziś cieszą się nieprzerwaną popularnością. Wprowadzone na rynek ponad 60 lat temu, w dużej mierze zachowały swój pierwotny wygląd i do dziś uznawane są za ikonę Parkera.

Kolekcja Jotter to klasyczne piękno, uniwersalność i wygoda. Sprawdzą się w każdej życiowej sytuacji, w biurze, w szkole, a także w domowym zaciszu.

 

PARKER NA PREZENT w przystępnej cenie

 

Długopisy, pióra, ołówki, a może zestawy prezentowe Parker? Osoba obdarowana produktem tej marki z całą pewnością doceni gest obdarowującego. Parker Jotter to produkty w przystępnej cenie. W ofercie naszego sklepu papierniczego online smartkleks.pl znajdują się artykuły, których cena zaczyna się już od kilkudziesięciu złotych.

Ciekawym pomysłem na prezent dla tegorocznego maturzysty lub studenta będzie zestaw Parker Jotter Duo, w którym znajdziemy długopis kulkowy i ołówek automatyczny Parker. Oba te produkty wykonane zostały ze stali szlachetnej. Ich klasyczny kształt i modne kolory sprawiają, że ten zestaw prezentowy doskonale nadaje się zarówno dla chłopaka jak i dziewczyny.

Kobieta z całą pewnością ucieszy się z eleganckiego długopisu w czerwonej obudowie. Długopis Parker Jotter wraz z etui przyciąga wzrok klasycznym wzornictwem oraz energetyzującym kolorem.

Wyrafinowanej przyjemności z pisania z pewnością doświadczy użytkownik Pióra Wiecznego Parker Jotter  w kolorze stalowym. Pióro to zostało wyposażone w stalówkę ze stali nierdzewnej w rozmiarze M oraz dwukanałowy system podawania atramentu. Korpus oraz klip wykonany jest ze szlifowanej i polerowanej stali szlachetnej. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko prezentowe.

 

Wręczając upominek w postaci eleganckiego długopisu, ołówka lub pióra Parker obdarowujemy najwyższą klasą. Produkty tej marki pozwalają wyrazić samych siebie, w sposób najbardziej osobisty – poprzez pismo, które staje się płynniejsze. A charakterystyczny dla Parkera wzór strzały na klipsie mówi o celu do jakiego dąży ta marka: jakość, niezawodność i piękno.