Parker

21-02-2018

W świecie, gdzie wszyscy są w biegu, produkty Parker dają szansę na zatrzymanie się i zebranie myśli, by odzyskawszy siły, ruszyć dalej.

W dążeniu do doskonałości produkty Parker poddawane są ciągłym innowacjom. Wykorzystywane są do tego najlepsze materiały i wzornictwo.Parker to 128 lat doświadczenia w sztuce i mistrzostwo wykonania.

Asortyment:

Doświadczysz wyrafinowanej przyjemności, jaką daje najbardziej wyjątkowy sposób pisania. Pióro wieczne pozwala wyrazić siebie w najbardziej osobisty sposób.

Pióro kulkowe zapewnia nieprzerwany dopływ atramentu na papier. Zostało stworzone dla tych, którzy oczekują wygodnego i bezproblemowego pisania.

Długopis pozwala cieszyć się doskonałą linią pisania w każdych okolicznościach. Zapewnia wygodę i pozwala na bardziej spontaniczne pisanie.

Twórz i udoskonalaj. Ołówek automatyczny jest najodpowiedniejszy dla poszukujących precyzji i możliwości łatwego poprawienia tego, co już napisane.

 

Lata doświadczeń i udoskonaleń oraz oddanie doskonałości dają pewność, że każdy produkt marki Parker zaowocuje najlepszym doświadczeniem pisania wtedy, gdy tego potrzebujesz. Aby myśleć efektywniej, aby wciąż udoskonalać swoją pracę - potrzebny Ci Parker.