Jak działają dziurkacze biurowe?

10-02-2021

Dziurkacze biurowe to jedno z akcesoriów, bez których trudno wyobrazić sobie pracę jakiegokolwiek biura. Sprawdź, jaka jest zasada ich działania, jakie modele dziurkaczy mamy w naszej ofercie oraz w jakie pozostałe narzędzia biurowe warto się zaopatrzyć.

 

Zasada działania dziurkaczy biurowych

Dziurkacze biurowe służą do wykonywania okrągłych otworów w papierze. Tak przedziurkowane kartki można ułożyć w segregatorze, bez konieczności wkładania ich do koszulek. Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również miejsce w segregatorze, zachowując jednocześnie porządek w papierach. Dziurkacze biurowe są bardzo poręczne i praktyczne. Dzięki wyposażeniu ich w ogranicznik formatu łatwo można ustawić potrzebny format papieru. Ergonomiczny uchwyt zmniejsza konieczną siłę nacisku przy dziurkowaniu. Oferowane przez nas dziurkacze biurowe posiadają ponadto antypoślizgowe, plastikowe nakładki, dzięki którym dziurkacze nie ślizgają się po powierzchni i nie rysują biurka. Dzięki pojemnikowi na odpadki z kolei pozostałości po dziurkowaniu nie wysypują się, a same dziurkacze są łatwe do opróżniania.

W naszej ofercie znajdziesz ergonomiczne i estetyczne dziurkacze biurowe w  wielu różnych rozmiarach i kolorach. Posiadamy między innymi modele, dziurkujące do dziesięciu kartek, ze średnicą otworu sześciu milimetrów i głębokości wsuwania dwunastu milimetrów oraz rozstawie otworów wielkości osiemdziesięciu milimetrów. Inne modele dziurkują jednorazowo piętnaście, dwadzieścia pięć trzydzieści, a nawet czterdzieści kartek. Oferowane przez nas dziurkacze mogą mieć nowoczesny, designerski wygląd lub nawiązywać swoim stylem do tradycyjnych, staromodnych retro dziurkaczy. 

 

Jakie inne akcesoria biurowe posiadamy w naszej ofercie?

Oprócz dziurkaczy w naszej ofercie posiadamy szereg innych akcesoriów biurowych znacznie ułatwiających codzienną pracę lub naukę, w tym pióra, długopisy i komplety marek Parker, Waterman oraz Pelikan, a także artykuły do zdobienia oraz do prac kreatywnych, jak na przykład farby akrylowe oraz kredki. Państwa uwadze polecamy także przyborniki na biurko, przekładki do segregatorów, segregatory, zszywacze, koszulki, teczki, kalendarze i terminarze. Trudno również wyobrazić sobie prace biurowe bez odpowiednich nożyczek. Najlepiej sprawdzą się te z tytanowym ostrzem, umożliwiającym co najmniej sto tysięcy cięć, do którego nie przyklejają się kawałki ciętego papieru lub taśmy. Warto zaopatrzyć się również w  zszywacze, które pozwolą lepiej posortować wszystkie dokumenty. Ich solidna, metalowa podstawa oraz metalowe ramię z gumowym antypoślizgowym uchwytem, umożliwiają intensywną pracę. W zależności od wybranego modelu są one bowiem w stanie zszyć od dwóch do stu kartek wytrzymałymi zszywkami.

Akcesoria biurowe ułatwią, usprawnią i przyspieszą prace biurowe. Warto przygotować sobie zestaw niezbędnych akcesoriów, który będzie zawsze pod ręką!