Czym pisać po folii?

03-02-2021

Do pisania po folii nie nadają się zwykłe flamastry lub markery. Przeznaczone są do tego specjalne markery lub inaczej foliopisy. Sprawdź, co warto o nich wiedzieć oraz jakie pozostałe artykuły biurowe mamy w naszej ofercie.

 

Czym charakteryzują się foliopisy?

W naszej ofercie posiadamy markery do folii w kolorach czarnym, niebieskim, czerwonym oraz zielonym. Przeznaczone są do pisania na wielu typach powierzchni, między innymi szkle, papierze lub plastiku. Ponadto nasze markery do folii idealnie sprawdzą się podczas opisywania folii przeznaczonych do rzutników, gwarantując wyraziste barwy i kontury podczas prezentacji. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięczają wodoodpornemu tuszowi, niezmieniającemu swoich właściwości nawet w trakcie ekspozycji na silne światło. Nie rozmazuje się i może być usunięty jedynie za pomocą alkoholu. Grubość linii pisania wynosi 0,6 milimetrów.

W naszej ofercie posiadamy również foliopisy renomowanej marki Staedtler Lumocolor. Idealnie nadają się one nie tylko do pisania po folii, lecz również po:

  • kartonie, plastiku, szkle,
  • porcelanie, metalu, kamieniu,
  • gumie, drewnie, tkaninach oraz skórze.

Tego typu foliopis jest wodoodporny, nie rozmazuje się i może pozostać otwarty przez kilka dni, bez narażania go na wyschnięcie. Jego atrament produkowany jest na bazie alkoholu, bez szkodliwych ksylenu i toulenu. Kolejne zalety dostępnego w naszej ofercie foliopisu to odporność na blaknięcie oraz na działanie warunków atmosferycznych. Co ciekawe, może być z powodzeniem używany podczas lotu samolotem, gdyż automatyczne wyrównywanie się ciśnienia chroni pisak przed wylaniem atramentu.

 

Jakie pozostałe artykuły biurowe mamy w naszej ofercie?

Oprócz bogatego wyboru foliopisów w naszej ofercie posiadamy także różnego rodzaju artykuły biurowe i piśmiennicze, w tym komplety piór oraz długopisów renomowanych firm Parker, Waterman oraz Pelikan. Zaopatrzysz się u nas również w artykuły do zdobienia, do prac kreatywnych oraz plastycznych, a także w atrakcyjne zestawy prezentowe, składające się między innymi z farb akrylowych oraz kredek. Kolejną gamę naszych produktów stanowią artykuły szkolne dla dzieci, takie jak na przykład przyborniki na biurko. Prowadzisz Home Office? Z pewnością przydadzą ci się artykuły, służące do porządkowania i archiwizacji dokumentów. Kolorowe przekładki do segregatorów, poręczne segregatory, funkcjonalne dziurkacze i zszywacze oraz wytrzymałe koszulki i atrakcyjne wizualnie teczki umilą codzienną, biurową pracę. Aby nie zapomnieć o żadnym ważnym terminie kup jeden z naszych kalendarzy lub terminarzy.

Oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość, estetyka oraz funkcjonalność. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!