Kreatywny Prezent Dla Dziecka Chłopca Dziewczynki o wartości 100 zł

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 0001
  • Dostępność: Jest Jest  (1000 szt.)

  • Historia ceny
  • 100,00 zł / szt.
  • szt.

Kreatywny Prezent Dla Dziecka o wartości 100 zł

 

Brakuje Ci pomysłu na prezent dla dziecka? A może nie masz czasu, aby przeglądać dziesiątki stron internetowych i decydować, które farbki, bloki czy druciki kreatywne będą lepsze? Zostaw to nam :) Dla nas to nie problem :) Chętnie Ci pomożemy.

 

Staramy się, aby zestawy prezentowe, które wysyłamy działały na wyobraźnię dziecka, skłaniały go do samodzielnego myślenia i rozbudzania własnej wyobraźni.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby artykuły plastyczne i kreatywne, które otrzyma Twoje dziecko było dostosowane do jego potrzeb, wieku i zainteresowań. Dlatego daj nam znać jakiej płci jest Twoje dziecko, ile ma lat. Co lubi robić? Może malować, lepić ludziki lub tworzyć figurki z drucików? :) Wszystkie te informacje sprawią, że dziecko otwierając swój prezent będzie bardzo szczęśliwe :)

 

Jeśli chcesz dołożymy do paczki zabawkę lub materiały edukacyjne. Może dziecko lubi malować szlaczki, albo chcesz, aby poćwiczyło literki? O tym też nam napisz :)

Jeżeli zależy Ci, aby w paczce znalazł się jakiś konkretny produkt (np. krepa) również zaznacz to w wiadomości do nas!

 

Na naszej stronie masz możliwość wyboru paczki prezentowej o różnej wartości. Od 100 przez 200, 300, a nawet 500zł.

Darmową wysyłkę przy wpłacie na konto realizujemy od 150 zł. W takim przypadku paczkę dostarczymy do paczkomatu inPost.

 

Na zdjęciu przedstawione są produkty poglądowe. Zawartość paczki uzależniona jest od wartości jaką wybierzesz oraz od danych jakie nam udostępnisz, czyli m.in. od wieku oraz płci dziecka :)